Menu

Przemek Superbohater

Na tej stronie będziemy publikować aktualności na temat walki naszego małego bohatera o godne życie i zdrowie

Historia Przemka

Jak to z Przemusiem było...

walkaprzemka

Przem_noworodek

Przemuś przyszedł na świat 08.06.2012r. Jest skrajnym wcześniakiem.  Ważył tylko 900g. Miał wylew IV stopnia krwi do mózgu, przez co ma wodogłowie pokrwotoczne oraz torbiel podpajęczynówki w IV komorze mózgu. Cierpi też na dysplazję oskrzelowo-płucną, retinopatię wcześniaczą, padaczkę, zaburzenia żywienia i ma założoną rurkę w żołądku przez którą jest karmiony- PEG.

Przemuś od prawie 5-ciu lat walczy o życie. W naszym kraju lekarze zakończyli leczenie kierując nas pod opiekę hospicjum (jesteśmy pod ich skrzydłami od ponad trzech lat). Od urodzenia naszego małego bohatera słyszymy od wszystkich lekarzy, że on umrze. Nie umarł, walczy dalej, a my razem z nim. Nie ma dzielniejszego i walecznego małego człowieka niż mój syn! Na przełomie 2016/2017 Przemka stan bardzo się pogorszył, pojawił się obrzęk mózgu. Wyszedł z tego, więc zaczęłam szukać pomocy po raz kolejny. Pojechałam do Turku w Finlandii, gdzie lekarz neurochirurg da nam nadzieję. Jednak koszt operacji to około 250 tys zł. i może się to odbyć w szpitalu HUS Helsinki. Lekarze zaplanowali operację na maj tego roku jeśli uzbieramy środki. Mamy jednak jeszcze mniej czasu i konieczne okazało się przyspieszenie terminu operacji, bo stan zdrowia Przemka z dnia na dzień się pogarsza.

Prosimy o pomoc, aby uzbierać środki na operację dla ratowania naszego synka. On każdego dla udowadnia, że chce żyć, a my kochamy go całym sercem i prosimy o szansę na to, by był zdrowy i został z nami na zawsze…

Mama i Tata Przemka 

© Przemek Superbohater
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci